Napište nám:
capek@capek.us


Rosťa Čapek uvádí…
Deadly GentlemenDeadly Gentlemen (USA)
Della Mae (USA)
Cahalen Morrison & Eli West (USA)12.prosince 2011 od 19:30
Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6


Koncert tří špičkových bluegrassových kapel z USA před plným sálem byl jedinečným zážitkem pro všechny zúčastněné.


Fotogalerie (foto Naďa Murmaková)

Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková Foto Naďa Murmaková


Deadly Gentlemen (USA)
Původně bluegrassová kapela dnes hrající spíše grasscore.
Greg Liszt, banjo a zpěv. Po vystudování molekulární biologie opustil vědu a odjel hrát na banjo na turné s Brucem Springsteenem. Vymyslel novou originální čtyřprstovou banjovou flatpickingovou techniku. Hraje také v kapele Crooked Still.
Dominick Leslie, mandolína a zpěv. Dominic byl "zázračné mandolínové dítě". Hraje již od tří let, postupně na ukulele, kytaru a mandolínu. Od 12 let se umisťoval na předních místech všech mandolínových mistrovství v USA. Vystupoval s těmi nejlepšími muzikanty světa. Mike Barnett, housle a zpěv. Již v 15 letech koncertoval s Jesse McReynoldsem. Výborně hraje na housle nejen bluegrass, ale i jazz, má obrovský hlasový rozsah. V současné době vystupuje s David Grisman Quintetem a v kapele Tonyho Trischky.
Sam Grisman, kontrabas a zpěv. Je synem legendárního mandolinisty Davida Grismana, který byl jeho učitelem bluegrassu a příbuzných žánrů.
Stash Wyslouch, kytara a zpěv. Vyrostl na heavy metalu, propojuje akustickou a elektrickou hudbou.

Della Mae (USA)Della Mae (USA)
Dívčí kapela z Nové Anglie, která ve svých nových písních skvěle prezentuje zvuk tradičního bluegrassu.
Členkami kapely jsou dvojnásobná vítězka národního mistrovství ve hře na housle v letech 2009-10 Kimber Ludiker, flatpickingová kytaristka Courtney Hartman, výborná mandolinistka Jenni Lynn, zkušená hráčka na basu Amanda Kowalski (vystupovala s Belou Fleckem, Tony Trischkou, Rolandem Whitem a Darolem Angerem) a zpěvačka se silným hlasem a kytaristka Celia Woodsmith.


Cahalen Morrison & Eli West (USA)


Cahalen Morrison & Eli West (USA)
Multiinstrumentální muzikanti vycházející z nejlepších kořenů amerického bluegrassu. Hrají skvěle na kytary, banja a mandolíny.

TOPlist