Napište nám:
capek@capek.us

steve

Rosťa Čapek uvádí…

Steve Kaufman & Gary "Biscuit" Davis (USA)předkapela
P.U.B. Prague Ukulele Band


2. května 2016 od 19:30
v hotelu Pyramida (sál Dlabačov) v Praze 6 (Bělohorská 24)

Fotogalerie z koncertu (foto Jiří Nedvěd)

LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB LRB
steve

Steve Kaufman je dnes již kytarovou legendou. Jako jediný v historii se stal trojnásobným vítězem soutěže National Flatpicking Championships (Národní mistrovství ve flatpickingu). Koncertuje a vyučuje po celém světě. Jeho repertoár zahrnuje mnoho hudebních stylů - bluegrass, swing, irskou hudbu, folkovou a country klasiku. Již 20 let pořádá v Maryville, Tennessee bluegrassový a oldtime workshop, který je bezkonkurenčně největší na světě. Vydal několik desítek instruktážních CD, DVD a škol hry na různé strunné nástroje.
gary
Gary "Biscuit" Davis je excelentní banjista a skvělý showman. Gary vede již od roku 2002 kapelu jedné z nejpopulárnějších country zpěvaček Dolly Parton, produkoval i její bluegrassové album Halos & Horns. Gary "Biscuit" Davis třikrát zvítězil v Národním mistrovství o nejlepšího hráče na bluegrassové banjo.pub

Prague Ukulele Band založený v Praze roku 2012 je složen z deseti hráčů využívajících jak tradiční typy ukulele (sopránové, koncertní, tenorové, barytonové), tak jejich odvozené varianty (sopranino, basové ukulele, guitalele, banjolele). Drnkací nástroje jsou doprovázeny zpěvem (často sborovým) a v některých skladbách i foukací harmonikou. PUB vystupuje společně s japonským ženským pěveckým triem Tři bílé vrány.

TOPlist